Gizlilik ve Kullanım Koşulları


                Gizlilik

Country Dünyası, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için bazı kişisel bilgilerinizi sizden talep etmektedir.  Kayıt olurken istediğimiz bu bilgiler yaptığımız kampanya çalışmalarının ve promosyon faaliyetlerinin planlanmasında, indirimlerden, yeniliklerden ve Country Dünyası'daki gelişmelerden haberdar olmanız için bilgilendirme amaçlı e-maillerin gönderilmesi ve istenmeyen e-maillerin gönderilmemesi için müşteri belirleme çalışmalarında sadece Country Dünyası bünyesinde kullanılmaktadır. E-mail gönderim listemizden çıkmak istediğinizde de dilediğiniz zaman Bülten Aboneliği sayfasındaki Hayır seçeneğini işaretleyerek kolayca çıkabilirsiniz.


Kayıt olurken verdiğiniz bu bilgiler, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmamakta, farklı bir nedenle ticari amaçlı hiç bir faaliyette kullanılmamakta, satılmamakta ve ifşa edilmemektedir. Sadece gerektiğinde resmi makamlarca usulüne uygun olarak bu bilgilerin istenmesi durumunda resmi makamlara açıklanabilmektedir. Bu bilgilere ancak yine siz ulaşabilmekte ve istediğinizde değişiklik yapabilmektesiniz. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve değişiklik yapması söz konusu değildir.

Bilgileriniz bizimle güvendedir.


                Kullanım Koşulları

www.countrydunyasi.com sitesine girmeniz ya da bu site içindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız durumunda aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılırsınız.

 • www.countrydunyasi.com, Country Dünyası tarafından yayınlanan on-line bir e-ticaret sitesidir.
 • Country Dünyası, bu web sitesinde yer alan hizmet, ürün ve bilgileri önceden belirtmeksizin değiştirme, yayınını durdurma ya da yayından
  kaldırma hakkını saklı tuttar.
 • Kayıtlı kullanıcı, vermiş olduğu bilgilerin doğru olduğunu ve bu bilgilerin gerekli olduğunu, bilgilerin hatalı verilmiş olmasından kaynaklanacak zararların sorumluluğunun kendisine ait olduğunu ve bu durumlarda üyeliğinin sona erdirilebileceğini kabul eder.
 • Country Dünyası, kullanım ihlalleri sonucunda oluşabilecek işlem kesintisi, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
 • Bu site, Country Dünyası'nın kontrolünde olmayan başka sitelere bağlantılar içerebilir. Country Dünyası, bu sitelerin içeriklerinden ya da içerdiği bağlantılardan sorumlu değildir.
 • Country Dünyası, web sitesinde yer alan bütün içerik ve teknik verilerin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve koruma altındadır. Önceden izin alınmadan ya da kaynak gösterilmeden kullanılamaz, kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. Web sitesinin tamamı ya da bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Kullanılması hukuki ve cezai sorumluluk gerektirir. Country Dünyası'nın burada açıkça belirtilmeyen tüm hakları saklıdır.
 • Kullanıcılar bulundukları beyandan ve beyanların neticesinde oluşabilecek hak ihlallerinden sorumludurlar. Country Dünyası bu gibi durumlarda sorumlu tutulamaz.
 • Kullanıcılar web sitesi üzerinden tehdit içerikli, ahlaka uygun olmayan, din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı içeren, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve uluslararası anlaşmalara aykırı mesajlar gönderemez.
 • Kullanıcılar Web Sitesi üzerinden kişi, kurum ya da kurumların isimlerini lekeleyici, haklarını ihlal eden nitelikte, ahlaka aykırı veya yakışıksız ya da kanun dışı materyal ya da bilgiler yayımlayamaz.
 • Kullanıcılar Web Sitesi üzerinden kişi, kurum ya da kurumların isimlerini lekeleyici, haklarını ihlal eden nitelikte, ahlaka aykırı veya yakışıksız ya da kanun dışı materyal ya da bilgiler yayımlayamaz.
 • Kullanıcılar Web Sitesi üzerinden reklam yapamaz, herhangi bir mal ya da hizmet satamaz ya da satılmasına yönelik teklifte bulunamaz.
 • İşbu kullanım şartlarında belirlenen ve Country Dünyası tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcının kayıtlı hesabını gerek Country Dünyası'nı gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanması ve/veya Country Dünyası'nın ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde Country Dünyası, kullanıcının üyeliğini iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü merciye başvurma hakkına sahiptir. Country Dünyası'nın bu yüzden uğrayacağı zararlara karşılık her türlü dava ve talep hakkı saklıdır. 
 • Kullanıcılar Country Dünyası'na ilişkin olarak veya genel talep ve şikâyetlerini Web Sitesi'nde yer alan iletişim bilgilerinin sağladığı kanallara Country Dünyası'na ulaştırabilirler. 
 • Country Dünyası, istediğinde bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır. Kullanıcılarımızın kullanım şartları sayfasını ziyaret etmelerini ve kullanım şartlarını okumalarını önemle rica ederiz.

                                                                                                             

        Sorularınız için 0 552 222 01 99 nolu telefondan Müşteri Temsilcimizi  arayabilir, info@countrydunyasi.com adresine e-mail gönderebilir ya da İletişim sayfasındaki               formu doldurarak bilgi alabilirsiniz.