Hakkımızda

Country Dünyası, 150'nin üzerinde ülkeye ihracat yapan, ülkemizdeki mobilya üretiminin %50 sini karşılayacak kapasiteye sahip, 30 bini aşan çalışanıyla Türkiye Mobilya Endüstrisinin kalbi konumundaki İnegöl'ümüzde 1.kalite malzeme ve 1.kalite işçilik ile üretilen İnegöl Mobilyası'nı, en uygun fiyatlarla müşterilerine kazandırmayı hedeflemiş bir e-ticaret sitesidir. İnegöl Vergi Dairesine kayıtlı olarak Mahmudiye Mahallesi Ertuğrulgazi Caddesi No:73 İnegöl/BURSA adresinde ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan işletmemizin internet satış mağazasıdır. Dolayısıyla sayfalarımız arasında beğendiğiniz herhangi bir ürünü mağazamıza teşrif edip görerek almanız mümkündür.


Country Dünyası'nın hedefi, İnegöl Mobilyası kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden üretilmiş mobilyaları mağazalara göre çok daha ucuz fiyatlarla müşterisiyle buluşturmaktır. Bu doğrultuda müşterilerimiz %70'lere varan indirim avantajıyla ihtiyacı olan mobilyayı alabilmektedir. Müşterilerimize doğrudan yapabildiğimiz teslimat, ek maliyetlerin, genel mağaza giderleri ve diğer genel giderlerin oluşmaması bu avantajlı fiyatları sağlamaktadır.


Country Dünyası'ndan alacağınız mobilyalar, mobilya modasının yakın takibi neticesinde tarz, fiyat, fonksiyonellik, kullanılabilirlik gibi kriterler gözetilerek seçilmekte ve satışa sunulmaktadır. Ülkemizin hangi şehrinde olursanız olun, www.countrydunyasi.com adresine girerek ihtiyacınız olan mobilyayı sipariş edebilir, size uygun ödeme koşullarıyla güvenli bir biçimde alışverişinizi yapabilirsiniz. Siparişinizle birlikte üretimine başlanıp, 1-3 hafta içinde teslimatı yapılabilen mobilyalarımız Country Dünyası güvencesiyle 2 yıl garantili olarak satılmaktadır.


Sorularınız için 0 552 222 01 99 nolu telefondan Müşteri Temsilcimizi  arayabilir, info@countrydunyasi.com adresine e-mail gönderebilir ya da İletişim  sayfasındaki formu doldurarak bilgi alabilirsiniz.