Klasik Koltuk Takımları

Country Dünyası Klasik Kolleksiyonu inanılmaz fiyatlarla evinize geliyor. Her zevke hitap edeceğini düşündüğümüz Klasik Kolleksiyonumuz artık saray havasını evinizde yaşatacak. Estetik ve modernliğin 1. sınıf malzeme ve 1. sınıf işçilikle bir araya gelerek ortaya çıkardığı muhteşem klasik tasarımlara bayılacaksınız. Bakmaya doyamayıp, oturmaya kıyamayacağınız klasik salon takımlarınızı Country Dünyası Klasik Kolleksiyonu'ndan kolayca seçebilirsiniz.

Göster:
Sırala:

BARAK 1 KOLTUK TAKIMI

LÜTFEN FİYAT SORUNUZ...Barak 1 Koltuk Takımı (3+3+1+1+Sehpa) Klasik koltuğumuzla eviniz saraya dönecek. GENEL ÖZELLİKLER Takım İçeriği2 adet 3'lü Koltuk ve 2 adet  Berjer ve 1 adet Orta..

0 TL

BARAK 2 KOLTUK TAKIMI

LÜTFEN FİYAT SORUNUZ...Barak 2 Koltuk Takımı (3+3+1+1+Sehpa) Klasik koltuğumuzla eviniz saraya dönecek. GENEL ÖZELLİKLER Takım İçeriği2 adet 3'lü Koltuk ve 2 adet  Berjer ve 1 adet Orta..

0 TL

BEREN 1 KOLTUK TAKIMI

LÜTFEN FİYAT SORUNUZ...Beren 1 Koltuk Takımı (3+3+1+1+Sehpa) Klasik koltuğumuzla eviniz saraya dönecek. GENEL ÖZELLİKLER Takım İçeriği2 adet 3'lü Koltuk ve 2 adet  Berjer ve 1 adet Orta..

0 TL

BEREN 2 KOLTUK TAKIMI

LÜTFEN FİYAT SORUNUZ...Beren 2 Koltuk Takımı (3+3+1+1+Sehpa) Klasik koltuğumuzla eviniz saraya dönecek. GENEL ÖZELLİKLER Takım İçeriği2 adet 3'lü Koltuk ve 2 adet  Berjer ve 1 adet Orta..

0 TL

DERYA KOLTUK TAKIMI

LÜTFEN FİYAT SORUNUZ...Derya Koltuk Takımı (3+3+1+1+Sehpa) Klasik koltuğumuzla eviniz saraya dönecek. GENEL ÖZELLİKLER Takım İçeriği2 adet 3'lü Koltuk ve 2 adet  Berjer ve 1 adet Orta S..

0 TL

GONCA KOLTUK TAKIMI

LÜTFEN FİYAT SORUNUZ...TRT1 Televizyonunda yayınlanan "Payitaht Abdülhamid" isimli dizide yer alan Gonca Koltuk Takımı (3+3+1+1+Sehpa) Klasik koltuğumuzla sizin de eviniz saraya dönecek. GEN..

0 TL

HİSAR 1 KOLTUK TAKIMI

LÜTFEN FİYAT SORUNUZ...Hisar 1 Koltuk Takımı (3+3+1+1+Sehpa) Klasik koltuğumuzla eviniz saraya dönecek. GENEL ÖZELLİKLER Takım İçeriği2 adet 3'lü Koltuk ve 2 adet  Berjer ve 1 adet Orta..

0 TL

HİSAR 2 KOLTUK TAKIMI

LÜTFEN FİYAT SORUNUZ...Hisar 2 Koltuk Takımı (3+3+1+1+Sehpa) Klasik koltuğumuzla eviniz saraya dönecek. GENEL ÖZELLİKLER Takım İçeriği2 adet 3'lü Koltuk ve 2 adet  Berjer ve 1 adet Orta..

0 TL

PAYİTAHT KOLTUK TAKIMI

LÜTFEN FİYAT SORUNUZ...TRT1 Televizyonunda yayınlanan "Payitaht Abdülhamid" isimli dizide yer alan Payitaht Koltuk Takımı (3+3+1+1+Sehpa) Klasik koltuğumuzla sizin de eviniz saraya dönecek. ..

0 TL

SARDUNYA KOLTUK TAKIMI

LÜTFEN FİYAT SORUNUZ...Sardunya Koltuk Takımı (3+3+1+1+Sehpa) Klasik koltuğumuzla eviniz saraya dönecek. GENEL ÖZELLİKLER Takım İçeriği2 adet 3'lü Koltuk ve 2 adet  Berjer ve 1 adet Ort..

0 TL

SERDEM KOLTUK TAKIMI

LÜTFEN FİYAT SORUNUZ...Serdem Koltuk Takımı (3+3+1+1+Sehpa) Klasik koltuğumuzla eviniz saraya dönecek. GENEL ÖZELLİKLER Takım İçeriği2 adet 3'lü Koltuk ve 2 adet  Berjer ve 1 adet Orta ..

0 TL

SERPİL 1 KOLTUK TAKIMI

LÜTFEN FİYAT SORUNUZ...Serpil 1 Koltuk Takımı (3+3+1+1+Sehpa) Klasik koltuğumuzla eviniz saraya dönecek. GENEL ÖZELLİKLER Takım İçeriği2 adet 3'lü Koltuk ve 2 adet  Berjer ve 1 adet Ort..

0 TL

SERPİL 2 KOLTUK TAKIMI

LÜTFEN FİYAT SORUNUZ...Serpil 2 Koltuk Takımı (3+3+1+1+Sehpa) Klasik koltuğumuzla eviniz saraya dönecek. GENEL ÖZELLİKLER Takım İçeriği2 adet 3'lü Koltuk ve 2 adet  Berjer ve 1 adet Ort..

0 TL