Neden Country Dünyası?

Country Dünyası, her şeyden önce mahallenizdeki esnaf dükkanının internetteki halidir. Her gün önünden geçtiğiniz, iki dakika soluklanayım dediğinizde rahatça kapısından girip güler yüzle karşılandığınız, ısmarlanan çayı-kahveyi yudumlarken hayattan sohbet edebildiğiniz, ayrılırken de "iyi ki uğramışım" diyeceğiniz bir esnaf dükkanı.


Kazan Kazan prensibini ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Country Dünyası'ndan, yıllar boyu evinizin süsü olacak mobilyalarınızı alırken siz kazanacaksınız. Biz de kazanacağız. Yeni dostlar kazanacağız, dostlarınızı kazanacağız.


Country Dünyası'nda daima indirimli fiyatlardan yararlanırsınız. Beğendiğiniz ürünleri, ilk üreticiden temin edilmiş ve sipariş sonrası üretilmiş olmasının getirdiği maliyet avantajıyla en uygun fiyatlara satın alırsınız.


Country Dünyası satın almış olduğunuz mobilyaların nakliyeleri konusunda da en kolay hizmeti sunuyor. Bedel ödemiyorsunuz. Ürünler güvenli bir şekilde kapınıza kadar geliyor. Hatta bazı yakın yerlerde nakliye ve kurulum hizmeti ekibimiz tarafından yine bedelsiz olarak verilmekte.


Mobilya modasının takibi ve evinizin şıklığı yine Country Dünyası'nın garantisi altındadır. Country Dünyası sizin için mobilya modasını takip ederek en tarz, en fonksiyonel, en kullanılabilir, en şık ve en güncel mobilyaları sunar.


İçiniz rahat olsun.Sorularınız için 0 552 222 01 99 nolu telefondan Müşteri Temsilcimizi arayabilir, info@countrydunyasi.com adresine e-mail gönderebilir ya da İletişim sayfasındaki formu doldurarak bilgi alabilirsiniz.